اطلاعیه : واتس آپ:09370103022

بروزرسانی ios 13.5 بزودی برای کاربران اپل ممکن می شود

توسط محسن نظری -
1274 0
بروزرسانی ios 13.5 بزودی برای کاربران اپل ممکن می شود

بروزرسانی ios 13.5 بزودی برای کاربران اپل ممکن می شود

هفته گذشته شرکت اپل به روزرسانی خود یعنی iOS 13.5 را معرفی کرد و این نسخه نه تنها بهینه سازی ها را برای Face ID را بهتر کرده ، بلکه برخی از مشکلات مهم را برطرف کرده است.


اپل از کاربران آیفون خواسته است به محض آمدن نوتیفیکیشن بر روی گوشی های خود .در اسرع وقت بروزرسانی امنیتی iOS 13.5 را اعمال کنند. در این نسخه ، بسیاری از مشکلات امنیتی برطرف شده است. برخی شرکت های امنیتی  از کاربران آیفون می خواهند تا در اسرع وقت جدیدترین نسخه ios منتشر شده توسط اپل را برای رفع یک مشکل مهم در برنامه ها را نصب کنند.

شرکت اپل بزودی این نسخه جدید را برای نصب سیستم عامل IOS 13.5 به زودی منتشر میکند.
گزارش شده است که این مشکل امنیتی توسط شرکت امنیت شبکه ZecOps گزارش شده است. گزارش شده است که تمام نسخه های سیستم عامل iOS که از iOS 3.1.3 شروع می شود ، تحت تأثیر قرار می گیرند. این بدان معنی است که آخرین نسل آیفون ها که از  ios 13.5 بهره نمی برند نیز در برابر حملات آسیب پذیر هستند (مهاجمان می توانند از طریق این آسیب پذیری به برنامه های ایمیل کاربر دسترسی پیدا کنند).

در iOS 13.5 ، اپل Face ID را بهتر کرده است. هنگامی که آیفون تشخیص داد که کاربر ماسکی را پوشیده است ، مستقیماً رابط ورودی رمز عبور ظاهر می شود. پیش از این ، پوشیدن ماسک برای استفاده از Face ID برای باز کردن قفل انجام میشد و این یک مشکل بود ،  به طور معمول ، رابط ورودی رمز عبور تنها پس از اجرا شدن چندین بار توسط ماسک ظاهر می شود.

در صورت استفاده از ماسک صورت در دستگاه های مجهز به شناسه چهره ، iOS 13.5 سرعت نمایش رابط ورودی رمز عبور را سرعت می بخشد. همچنین ، آن را برای پشتیبانی از برنامه های ردیابی تماس COVID-19 از آژانس های نظارتی بهداشت عمومی اضافه می کند. این بروزرسانی همچنین می تواند گزینه کنترل برجسته اتوماتیک کلاژهای ویدئویی را در حین گفتگوهای گروه FaceTime اضافه کند. علاوه بر این ، رفع اشکال و پیشرفت های دیگر را نیز شامل می شود.

IOS 13.5 CHANGELOG


iOS 13.5 دسترسی به قسمت کد رمز را در دستگاههای دارای Face ID در صورت داشتن ماسک صورت تسریع می کند و API را برای اطلاع از پشتیبانی برنامه های ردیابی مخاطب COVID-19 از مقامات بهداشت عمومی معرفی می کند. این بروزرسانی همچنین گزینه ای برای کنترل برجستگی خودکار کاشی های ویدئویی در تماس های Group GroupFaceTime را معرفی کرده و شامل رفع اشکال و پیشرفت های دیگر می شود.

تشخصی چهره و رمز عبور


- فرآیند باز شدن رمز عبور ساده دستگاه های دارای Face ID هنگام پوشیدن ماسک صورت
- هنگامی که ماسک صورت را پوشانده اید ، قسمت کد عبور پس از کشیدن از پایین صفحه قفل به صورت خودکار ارائه می شود
- همچنین هنگام تأیید اعتبار با فروشگاه App ، Apple Books ، Apple Pay ، iTunes نیز کار می کند. و برنامه های دیگر که از ورود با سیستم  Face ID ساپورت می کنند

اطلاع رسانی در مورد قرار گرفتن در معرض
--- اعلان قرار گرفتن پشتیبانی از برنامه ردیابی COVID-19 از سازمان بهداشت عمومی

خدمات ضروری
- گزینه ای برای به اشتراک گذاشتن خودکار سلامت و سایر اطلاعات ضروری از مشکلات پزشکی خود با خدمات اورژانس هنگام برقراری تماس اضطراری (فقط در آمریکا)


این بروزرسانی همچنین شامل رفع اشکال و پیشرفت های دیگر است.
- رفع کردن مشکل که در آن کاربران ممکن است هنگام پخش ویدئو از برخی وب سایت ها ، صفحه سیاه شود


به این مطلب امتیاز دهید 3 رای    نظرات کاربران

    نظر خود را برای ما ارسال کنید .

    جست جو

    دسته بندی مطالب

    پربازدیدترین ها